Ласкаво просимо до нашого магазину Норфін Україна! Ми команда професіоналів, що спеціалізується на товарах для риболовлі туризму та відпочинку. Наше завдання надати нашим клієнтам високоякісні рішення та задовольнити їх потреби.

Наша компанія була заснована в 2020р і протягом цього часу ми накопичили багатий досвід.У нас молода команда яка працювала багато років до цього в туристичних магазинах, ми самі використовуємо і тестуємо товар який продаємо, тому можемо надати консультацію максимально об'єктивну. Ми пишаємося нашими досягненнями і успіхами, досягнутими завдяки нашим клієнтам та партнерам.

Наша місія полягає не лише в продажі товарів, але і в популяризації здорового образу життя, активного відпочинку, та розвитку вашого хобі . Ми прагнемо бути лідерами у нашій галузі та постійно розвиватися, щоб запропонувати нашим клієнтам широкий вибір, лояльні умови та оперативну відправку товарів.

Багато рибаків, туристів і звичайних людей по всьому світу використовують товари торгових марок NORFIN та Tramp.

Усі товари 100% оригінальні від офіційних постачальників ТМ NORFIN та ТМ Tramp

Тому ви можете бути спокійні при купівлі наших товарів що отримаєте саме офіційну продукцію яка представлена в Україні вже більше як 20 років і перевірена тисячами клієнтів

Компанія Norfin є латвійським брендом, який було засновано в 1995р

Компанія спеціалізується на виробництві одягу, взуття, туристичних товарів і товарів для активного відпочинку, а також меблів для походів і кемпінгу, у нас можна знайти майже все що може знадобитись в туризмі на відпочинку або рибалці

Щорічно виходять нові моделі, вдосконалюються старі для того щоб задовольнити найвибагливішого споживача

Ми пишаємося нашими клієнтами, з якими у нас встановлені довгострокові відносини. Ми цінуємо довіру, яку вони нам надають, і завжди прагнемо перевершити їх очікування. Активно ведемо соц мережі, де ви можете слідкувати за нашою діяльністю, новинками та акціями.

Дякуємо вам за відвідування нашого магазину і сподіваємося, що ви знайдете тут корисну інформацію і ті товари які будуть вам в нагоді і служитимуть для вас. Ми завжди готові відповісти на ваші запитання та допомогти вам з вибором товару.

Бажаємо вам найкращого відпочинку і незабутніх пригод разом з Норфін Україна!ПРО НАС
Ми в соцмережах