ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН
Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" покупці нашого магазину мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом 14 днів з моменту покупки.

Обміняти (повернути) можна товар, за виключенням переліку затверджених Кабінетом Міністрів України товарів належної якості, які не підлягають обміну або поверненню (Постанова КМУ від 19 березня 1994 р. № 172). До таких товарів відносяться:
  1. Рукавиці
  2. Натільна білизна
  3. Шкарпетки
Будь ласка, зверніть увагу, згідно з розділом II, статтею №9 Закону України "Про захист прав споживачів" - обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, відколів, потертостей.

При поверненні (обміні) товару має бути збережено:
  • повний комплект товару;
  • цілісність і всі компоненти упаковки: ярлики (наліпки), заводське маркування, коробка повинна бути не розірвана і не мати подряпин

Якщо товар неналежної якості, всі транспортні послуги по заміні або повернення товару безкоштовні для покупця. Повернення та обмін товарів належної якості проводиться за рахунок покупця. Всі товари перед пакуванням ретельно перевіряються.

При необхідності перевірки якості товару може бути проведена експертиза, в процесі якої встановлюється факт дотримання умов експлуатації та гарантійних умов, а також встановлення справжності фактів, викладених у заяві. Максимальний термін перевірки якості товару відповідно до п.6 ст. 8 ЗУ "Про захист прав споживачів" становить 14 днів.