Чайник Tramp Firebird з анодованого алюмінію з теплообмінником 1,6 л, UTRC-121

Tramp
UTRC-121
1596,00
грн.
Чайник Tramp з анодованого алюмінію з теплообмінником 1,6 л
Чайник з анодованого алюмінію з теплообмінником Tramp - незамінна річ в поході або подорожі, особливо коли необхідно швидко приготувати гарячий чай або каву.
Увага! Цей чайник буде цікавий і корисний для тих, хто використовує в похідному меню сучасні туристичні сухі або сублімовані раціони ( «їжа в пакетах»). Чайник буде відмінною і зручною заміною великим туристичним казанкам - якщо їжу не потрібно варити, а всього лише заливати окропом, і дозволяє істотно заощадити вагу і об'єм як посуду, так і палива.
Особливості: Чайник виготовлений з анодованого алюмінію.
Сучасна туристична посуд з анодованого алюмінію:
- володіє підвищеною теплопровідністю (в порівнянні зі звичайним алюмінієм або сталлю). Їжа в неї готуватися швидше і з меншимими витратами палива;
- важить менше;
- не схильна до корозії і корозії;
- міцна, має підвищену стійкість до механічних пошкоджень (подряпин, потертостей і ін.). Завдяки поліпшенню таких властивостей алюмінію як твердість, стійкість до термічного впливу.
Чайник оснащений вбудованим теплообмінником-радіатором комбінованим з вітрозахисним екраном. Ця конструкція дозволяє економити витрати палива на 30%, а так само скоротити час закипання води на 30% за рахунок збільшеної площі нагріву, акамулювання тепла і запобігання його витоку.
Ручка чайника і ручка кришки має термоізолюючи накладки для запобігання опіків.
Всі з'єднання чайника і теплообмінної системи приварені по технології фланцевого з'єднання.
Поставляється з сітчастим нейлоновим мішечком для транспортування і зберігання.
Характеристики:
Обсяг: 1,6 літра.
Вага: 280 гр.
Розміри чайника: Діаметр: 17,5 см Висота: 10 см

Вид товару: Котли і чайники

Також Вас можуть зацікавити